کد اخبار

بایگانی مهر ۱۳۹۴ :: وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

در باره خاطرات و اخبار آزادگان دفاع مقدس

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

در باره خاطرات و اخبار آزادگان دفاع مقدس

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

اردوگاه اسیران تکریت 11 در 15 کلیومتری شهر تکریت،در استان صلاح الدین عراق محل تولد صدام واقع شده بود که شامل سه قسمت بود،قسمت اصلی حدود 1200 تا 1400 اسیر ایرانی را شامل میشد و ملحق یک که حذدود 600 نفر و ملحق 2 که نامشخص است .اسرای تکریت 11 در کربلای 4و 5 و عملیات های بعدی اسیر شده بودند و حدود 4 سال و حداقل دوسال اسارت داشتند،تکریت 11یکی از فعالترین اردوگاههای اسرای ایرانی بود که در [خرین روز اسارتشان نماز جماعت 1000 نفره خواندند.

ابزار نظر سنجی

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
  • ۱۳ آذر ۹۷، ۱۲:۴۱ - خرید آنلاین دستبند دخترانه
    عالیه
  • ۳۰ آبان ۹۷، ۱۵:۵۳ - سیر خشک
    eyval

۲۱ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

بایگانی ارزشمند صدها قطعه مصاحبه تصویری ازادگان تکریت 11

 

در ایام برگزاری همایش هفتم در اردوگاه شهید باهنر تهران یک گروه ویژه باهماهنگی دبیر همایش و سرهنگ هادی غنی به ثبت و ضبط خاطرات ازادگان تکریت 11 پرداختند

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۴ ، ۱۵:۲۵

امروز سه شنبه ، مراسم ختم وی برگزار شد

یکی از دوستان تهرانی اطلاع داد که مادر با فضلیت شهید آزاده و جانباز امیر عسگری دار فانی را وداع گفته است، امیدواریم مادر و پسر شهیدش در جنات عدن الهی همدیگر را ملاقات نموده و از نعمت های الهی بهره مند باشند، همچنین مجلس ختم مادر شهید امیرعسگری سه شنبه 21 مهر ساعت 15 > 16.30 مسجد الاقصیبه برگزار شد ،در این مراسم

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۱ مهر ۹۴ ، ۲۰:۳۲

اعتراض به عدم پرداخت معوقات ارتش


صبح 20 مهر ماه 94 جمعی از آزادگان سراسر کشور در جلوی درب اصلی وزارت دفاع واقع در میدان نوبنیاد خیابان لنگری تجمع کردند

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۱ مهر ۹۴ ، ۱۰:۵۷

با حضور حاج اقا باطنی و دست اندرکاران همایش هفتم

حاج آقا باطنی با سعید دافعیان و مرتضی شهبازی از اصفهان آمدند انها صبح علی الطلوع و قبل از نماز فجر برای زیارت و نماز در جمکران بودند بعد از انجام عبادت واجب و مستحب، به اتفاق من، مازندرانی،به سمت تهران حرکت کردیم

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۸ مهر ۹۴ ، ۱۸:۵۶

باطنی، همیشه در بین بچه های آزاده

روحانی آزاده و گرانقدر تکریت 11 با وجود همه مشغله ها یکی از بهترین و مهمترین کارهاش دیدار با آزادگان می باشد چه در اصفهان و چه در سطج کشوری انشالله خدای بزرگ وجود ذیجود ایشان را برای ما حفظ کند.در عکسهای زیر حضور حاج آقا باطنی  در همایش هفتم که 11 تا 13 شهریور 1394 در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد نشان داده شده است.

۵ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۴ مهر ۹۴ ، ۱۱:۲۷

«ربِّ اجْعَلْنِی مُقیمَ الصَّلاَةِ وَ مِن ذُرِّیَّتِی... ابراهیم/ سوره۱۴، آیه۴۰.    
«پروردگارا! مرا به پا دارندۀ نماز قرار ده و از فرزندانم (نیز)...»

در اردوگاه شهید باهنر تهران که همایش هفتم ازادگان تکریت 11 انجا برگزار شد بخشی از دوستان در خوابگاه نماز را به جماعت برگزار کردند و بخشی هم در نمازخانه اردوگاه که البته کمی دور بود عکسهای از نماز در خوابگاه را می بنید:

۰ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۱۳ مهر ۹۴ ، ۱۰:۱۱

صبح امروز صورت گرفت:

در تشییع شهدای منا،حضور و گردهمایی آزادگان سراسر کشور جهت همدردی با خانواده های شهدای منا از نکات قابل توجه بود.
۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۲ مهر ۹۴ ، ۲۱:۲۰

عکسهایی که به همین تازگی گرفته شده اند

درست است که در همایش های مختلف همدیگه رو می بینیم ولی ما به هم محبت داریم دوست داریم اخرین عکسها و تازه ترین انها را ببینیم برای همین هم ما مرتب عکسهای تازه تری می گذاریم.

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۲ مهر ۹۴ ، ۲۰:۵۰

نصیر محسن و سید سلام در بین بچه های اردوگاه تکریت 11

نصیر محسن شیعه بود و سه ماه د ربند 3 و 4 خدمت کرد موردی هم نداشت خیلی نگهبان خوبی بود و سید سلام هم اصلا داخل اردوگاه نبود با ماشین ارزاق داخل می اورد و می رفت بیرون .

۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۲ مهر ۹۴ ، ۰۰:۰۰

بزودی و احتمالا همین هفته

به احتمال زیاد بزودی جلسه جمبندی همایش هفتم تکریت 11 در یکی از شهرهای تهران- قم و یا اصفهان و با حضور دست اندرکاران همایش و حجت الاسلام باطنی برگزار می شود. امیدواریم دوستانی که نظراتی در باره خوب یا بد همایش دارند نظرات خود را یاداشت کنند تا از ان نظرات استفاده شود.

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۱ مهر ۹۴ ، ۱۱:۵۹

در برابر بی کرانی ساکن

جنبش کوچک گلبرگ

به پروانه ئی ماننده بود

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۰ مهر ۹۴ ، ۰۲:۰۱

دیر آمدی‌ ای دوست اما...

دیر آمدی‌ای نگار سرمست
زودت ندهیم دامن از دست

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۹ مهر ۹۴ ، ۲۰:۲۳

این مصاحبه بمناسبت هفته دفاع مقدس انجام شده است

خبرگزاری رسا (خبرگزاری فعال حوزه ) در مصاحبه ای کوتاه با من نظراتم را در باره حضور روحانیت در دفاع مقدس خواستار شد دوستانی که مایل هستند مصاحبه رسا با من را بخوانند روی اینجا کلیک کنند.

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۸ مهر ۹۴ ، ۱۸:۱۰

دو لخته خونی کوچک باعث سکته شده بود

آزاده سرافراز گلستانی تکریت 11 و ساکن شهر گنبد بعد از شرکت در همایش هفتم و مراجعت به شهرستان ، شب هنگام دچار سکته خفیف مغزی می شود که بعد از اندکی اختلال مغزی سریع به حالت عادی برگشت

۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۸ مهر ۹۴ ، ۱۵:۵۶

انالله واناالیه راجعون

آزاده اصفهانی تکریت 11، مجید نصیری اطلاع داد: باکمال تاثر و تاسف خبر شهادت همرزم خوبمان حاج رجبعلی رجبیان درسرزمین وحی تائید شد.

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۸ مهر ۹۴ ، ۰۹:۱۱

ضمن عرض تسلیت فاجعه عظیم و غمبار حج

دوستان با تسلیت بمناسبت کشته شدن بیش از چندین هزار نفر از حجاج خانه خدا بخصوص هموطنان حاجی ما در مراسم مناسک حج امسال که با رفتار جنایتکارانه آل سعود تبدیل به یک کشتار غم انگیز شد

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۷ مهر ۹۴ ، ۱۸:۵۴

بهار انجاست که یاران انجا باشند

وقتی همایش می شود تمام فصلهای ان تمام لحظات آن غنیمت است،آزادگان در حیاط در اتاق در خوابگاه در همه جا سعی می کنند از لحظات با هم بودن استفاده کنند.به فصلهای دیگری از این صمیمت را ببینید.

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۵ مهر ۹۴ ، ۲۳:۴۷

دیدن دوستان چه صفایی دارد!

گرچه وقتی در همایش حضور داریم متوجه عمق لذتی که از همایش می بریم نشویم ولی عکسها لحظاتی را نشان می دهند که در جمع دوستان غرق در شادی و صمیمت بسیار همیقی هستیم.نگاه کنید، گاهی هم در خود فرو می رویم و بیاد گذشته ای که کم کم خیلی درو می شود می افتیم کجا بودیم چی شد الان کجاییم و..... لطفا:

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۴ مهر ۹۴ ، ۱۳:۵۵

25983488127073459752.jpg;"نصیر محسن" و "سلام" در همایش هفتم تکریت 11 در تهران

دو نگهبان شیعه عراقی اردوگاه تکریت 11 برای اولین بار و بصورت غیر منتظره د رهمایش آزادگان تکریت 11 در اردوگاه شهید باهنر شرکت کردند ودو روز با آزادگان بودند و از خاطرات اردوگاه تعریف کردند.این دو نگهبان تکریت 11 از فضای صمیمی ازادگان اردوگاه بعد از این همه سال بشدت به شوق امده بودند و این فضا را بسیار دوست داشتند.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۳ مهر ۹۴ ، ۱۲:۰۵

هر چقدر عکس دارید بفرستید

عکسهای همایش که عکاس ما گرفته بد نیست ولی کافی نیست این هم یکسری دیگه از این عکسها ولی شما هم کمک کنید عکسهای زیادتری بگذاریم عکس هاتون رو بفرستید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۲ مهر ۹۴ ، ۱۵:۴۲