کد اخبار

بایگانی ارديبهشت ۱۳۹۴ :: وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

در باره خاطرات و اخبار آزادگان دفاع مقدس

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

در باره خاطرات و اخبار آزادگان دفاع مقدس

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

اردوگاه اسیران تکریت 11 در 15 کلیومتری شهر تکریت،در استان صلاح الدین عراق محل تولد صدام واقع شده بود که شامل سه قسمت بود،قسمت اصلی حدود 1200 تا 1400 اسیر ایرانی را شامل میشد و ملحق یک که حذدود 600 نفر و ملحق 2 که نامشخص است .اسرای تکریت 11 در کربلای 4و 5 و عملیات های بعدی اسیر شده بودند و حدود 4 سال و حداقل دوسال اسارت داشتند،تکریت 11یکی از فعالترین اردوگاههای اسرای ایرانی بود که در [خرین روز اسارتشان نماز جماعت 1000 نفره خواندند.

ابزار نظر سنجی

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
  • ۱۳ آذر ۹۷، ۱۲:۴۱ - خرید آنلاین دستبند دخترانه
    عالیه
  • ۳۰ آبان ۹۷، ۱۵:۵۳ - سیر خشک
    eyval

۹۴ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۴ ثبت شده است

خبرگزاری رسا ـ وقتی افسر عراقی به حضرت امام خمینی(ره) توهین کرد، حاج آقا جمشیدی سیلی بسیار محکمی در گوش او خواباند، شدت این سیلی به قدری بود که کلاه افسر عراقی از سرش بر زمین افتاد.

حجت‌الاسلام جلال جابریان، آزاده و جانباز سرافراز انقلاب اسلامی، در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، با اشاره به دوران اسارت در زندان های رژیم بعث عراق، اظهار داشت: در 72 ماهی که در زندان های رژیم بعث عراق بودیم، سختی ها و مشقت های بسیاری را تحمل کردیم اما قوه ایمان، عشق به امام خمینی(ره) و جمهوری اسلامی ایران ما را در برابر این سختی ها استوار می کرد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۱ ارديبهشت ۹۴ ، ۰۳:۵۲
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه افسری امام حسین(ع):

اجازه هیچگونه بازرسی از هیچ‌یک از مراکز نظامی داده نخواهد شد/ من اجازه نمی‌دهم بیگانگان از دانشمندان و فرزندان عزیز این ملت بازجویی کنند/ مسئولان باید پیام عظمت ملت ایران را در مذاکرات نشان دهند/ پاسخ ایران به هر گونه شیطنت بسیار سخت خواهد بود.

 

 

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۱ ارديبهشت ۹۴ ، ۰۲:۲۱
حاج آقا باطنی در ضمن صحبتهای که گاهی با هم داشتیم نه به عنوان توصیه عمومی ولی به دوستان خود معمولا می گوید به فکر بچه بعدی باشید و به عقیده حاج آقا باطنی دو فرزند و یک کوچولو

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۸:۰۷
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۷:۵۶

گویا ، مرتضی شهبازی ،دارای پنج فرزند است سه دختر و دو تا پسر دو تا ختر دو قلو هستند که الان حدود 11 سالشون هست

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۷:۳۸

در دست بررسی ..منتظر باشید.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۴:۵۱

نماینده مردم ایلام، ایوان،مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی از پرداخت حقوق به همه رزمندگان دوران دفاع مقدس خبر داد.رزمندگان با سابقه حضور بیش از یک سال در جنگ تحمیلی حقوق ماهانه دریافت می‌کنند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۴:۴۲

هر جا آزاده است شرکتها مراسم دارند ولی فقط در یک روز  و آن هم در روز 26 مرداد، به گزارش تکریت 11 به مناسبت روز تاریخی ورود آزادگان سربلند به میهن اسلامی ایران ، طی مراسمی از آزادگان این شرکت تقدیر بعمل آمد

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۴:۳۶

به گزارش تکریت 11 سید غلامرضا کمانه جمعه شب در حاشیه تقدیر از آزادگان اداره کل ورزش و جوانان فارس ،گفت : ایمان، اخلاص، اتحاد و ولایت مداری رزمندگان در زمان جنگ تحمیلی که همگی ریشه در فرهنگ ایران دارد سبب شکست دشمنان شد و باید با الگو گرفتن از این بزرگمردان در راه سربلندی ایران گام برداشت.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۴:۲۹

به گزارش تکریت 11 علیرغم انجام مراحل تست های سرد و گرم واگنها در ایستگاههای فاز یک خط یک، سازمان قطار شهری شیراز و حومه همچنان میزبان علاقمندان به بازدید از این پروژه ملی می باشد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۴:۰۶

حاج مرتضی محمد نژاد معروف به مرتضی مشکی از آزادگان تکریت 11 استان فارس، 8 روز است که سکته مغزی کرده است و در بیمارستان گراش بستری است.حاج مرتضی دارای همسر و  3 تا فرزند است، وی

۳ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۳:۳۹

،مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران گفت: در حوزه ایثارگران شاغل ِشهرداری اقدامی در آستانه آزادسازی خرمشهر سیستم جامع خدمت‌رسانی ایثارگران ذیل کارت‌های هوشمندی شهروندی بانک شهر به بهره‌برداری می‌رسد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۲:۴۲

اسرای عملیات کربلا 4 و 5 و بعدا 6 در اردوگاه تکریت 11 اسکان داده شده بودند و بعضی از این اسرا قبل از ورود به اردوگاه به شهادت رسیدند بعضی در خط اول و دوم وبعضی در زندان الرشید و بعضی در بیمارستان بغداد و ...جددیا پیکر 175 شهید از عملیات کربلای 4 کشف  شد که نشان میداد این شهیدان گرانقدر قبل از شهادت در محل عملیات کربلای 4 به ساارت گرفته شده بودند و سپس دست بسته به شهادت رسیدند توجه بفرمایید:

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۲:۱۷

سخنران ویژه همایش موصل کوچیکه در قم گفت:

(نقل به مضون نه عین الفاظ) ما برای چه اهدافی کوشش کردیم و قال و مقال ما سر چی بود اهداف ما سر چی بود؟ الان بین آزادگان فتنه افتاده است 

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۲:۰۷
 

 عملکرد این خواهران در روزهای معدودی که با ما در آن زندان و در آن طبقه زندگی می کردند- در سلولی که از ما شاید حدود پنجاه متر فاصله داشت- ما را به یاد حماسه اسرای کربلا می انداخت. این خواهران با کمال رشادت و شیرزنی با نگهبان ها و مسئوولین زندان برخورد می کردند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۰:۵۰

واحد تبلیغات وبلاگ تکریت 11 در نظر دارد به بهترین طراحی برگزیده روز 26 مرداد جایزه اعطا کند از عموم عزیزان و طراحان پوستر و آرم و بنر دعوت می شود ما را در پاسداشت فرهنگی این روز یاری کنند مبلغ و هدیه جایزه بهترین طراح روز 26 مرداد بعدا به اطلاع خواهد رسید ابعاد مختلف این طرح در روزهای اینده به اطلاع خوانندگان عزیز خواهد رسید.نمونه ای از طرحای را در عکس زیر ملاحظه می فرمایید:

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۰:۳۷

وَ قَالَ [علیه السلام] قُرِنَتِ الْهَیْبَةُ بِالْخَیْبَةِ وَ الْحَیَاءُ بِالْحِرْمَانِ وَ الْفُرْصَةُ تَمُرُّ مَرَّ السَّحَابِ فَانْتَهِزُوا فُرَصَ الْخَیْرِ

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۰۹:۵۸
قبیله "آگوری" به معنای "شجاع"، طایفه ای جدا شده از "کابلاکا" در قرن چهاردهم است که الهه هندی را می پرستند و آداب و رسومی وحشتناک دارند.
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۰۸:۵۰

عصردنا:  یک رییس پلیس چچنی، آخر هفتۀ گذشته، در میان هیاهو مبنی بر اینکه عروس نوجوان را مجبور با ازدواج با خود کرده، با دختری 17 ساله ازدوج کرد. او همسر دیگری هم دارد و گفته می‌شود که سه برابر همسر تازه‌اش سن دارد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۰۸:۴۶

فرزند شما در دانشگاه اصلی قبول شد و مقام خیلی بالایی نزد خداوند دارد

به گزارش سنت نیوز به نقل از جهان،مادر شهید غلام‌کبیری، مادر شهیدی که فرزندش را در غبار حسادت‌ها و منیت‌های سال ۸۸ از دست داد، هنوز هم با شنیدن نام فرزندش چشم‌هایش گُر می‌گیرد و همچون روز نخستین که از شهادت پسرش مطلع شد بی‌تاب می‌شود. گذشت پنج سال از شهادت حسین غلام‌کبیری چیزی از غم این پدر و مادر کم نکرده و هنوز هم مصیبت رفتنش برای این پدر و مادر سنگین است.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۰۸:۲۱