کد اخبار

بایگانی مهر ۱۳۹۳ :: وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

در باره خاطرات و اخبار آزادگان دفاع مقدس

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

در باره خاطرات و اخبار آزادگان دفاع مقدس

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت

اردوگاه اسیران تکریت 11 در 15 کلیومتری شهر تکریت،در استان صلاح الدین عراق محل تولد صدام واقع شده بود که شامل سه قسمت بود،قسمت اصلی حدود 1200 تا 1400 اسیر ایرانی را شامل میشد و ملحق یک که حذدود 600 نفر و ملحق 2 که نامشخص است .اسرای تکریت 11 در کربلای 4و 5 و عملیات های بعدی اسیر شده بودند و حدود 4 سال و حداقل دوسال اسارت داشتند،تکریت 11یکی از فعالترین اردوگاههای اسرای ایرانی بود که در [خرین روز اسارتشان نماز جماعت 1000 نفره خواندند.

ابزار نظر سنجی

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
  • ۱۳ آذر ۹۷، ۱۲:۴۱ - خرید آنلاین دستبند دخترانه
    عالیه
  • ۳۰ آبان ۹۷، ۱۵:۵۳ - سیر خشک
    eyval

۱۲ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - بنشینید رو به قبرستان!غلامرضا شیرالی

یکروز عراقیه آمد گفت اخذت صمونات (نان گرفته اید )مترجم گفت صابوناتون را گرفته اید همه گفتند لاسیدی .گفت بنشینید خمسا" خمسا" .مترجم گفت میگه بنشینید رو به قبرستان .حالا همه برای پیدا کردن سمت قبرستان یکی می گفت دستشویی اینطرفه پس قبرستان هم اینطرفیه،

خلاصه گروهبانه نظام نظام داد گفت بیا عربستانی چون دید من سیاهم فکر کرد عربستانیم هر چی گفتم عرب بلد نیستم گوش نکرد. گفتم حالا خوب ترجمه ای نشانت دهم گفت: انتم ضعیفنا .من ترجمه کردم که والا شما مهمانان ما هستید که نیم ساعت پیش زدیمتان .گفت: انتم اخواننا .گفتم می گه شما برادرانمان هستید و ما با برادرانمان این طور رفتار می کنیم .

من هم چون شب قبل اخبار را دیده بودم عراقیه شروع کرد عربی اخبار را گفتن که صدام برای هاشمی رفسنجانی نامه نوشته که باید نیروها به سر مرزهای هر کشور برگردند که بعد از اخبار بقیه اش را بلد نبودم دیدم اگر نگویم همه چیز خراب می شود و شروع کردم از خودمان صحبت کردن حالا او دو دقیقه حرف میزد و من پنج دقیقه ترجمه می کردم بعد گفت :ماکوبناکو؟ گفتم بینتان مشکلی نیست همه گفتند لا سیدی .گفت:

ما محتاجی ؟ گفتم می گه چیزی احتیاج ندارید دیدم کسی نشسته دستش را بلند کرد و بگو سیدی چند هفته است حمام نرفته ایم صابون نداریم و آب نداریم و...بعدعراقی گفت تر جمه کن. گفتم من عربی بلد نیستم نمی توانم ترجمه کنم.


,,,,
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - اظهارت تکان دهنده یک آزاده در باره صبح احرار

با سلام . شرکت صبح احرار در ابتدا مربوط به ستاد آزادگان شمیران بود که مرحوم حاج آقا با اختصاص یک سهم برای هر آزاده آن را به عنوان یک شرکت مادر اختصاص دادند . در آن زمان مسئولیت این شرکت با آقای اجاقی و مدیرعاملی مرحوم دکتر احمدی بود ( هر چند شرکت متاسفانه به نام سیزده نفر بود ولی مرحوم حاج آقا این مشکل را فکر می کنم حل کردند ) و در حال حاضر این شرکت با هیات مدیره پنج نفره زیر اداره می گردد .1- سیدعلی اجاقی ( مدیرعامل) 2- عیسی دانشور قربانی 3 - مهندس بوشهری 4 - داود طاللبی 5 - سیدابوالقاسم سعیدی . هم اکنون دفتر اصلی که به مخروبه ای شبیه است در میدان هفت تیر قرار دارد ولی دفتر دیگر در جردن و بنابر اطلاعات واصله در دبی مشغول به کار می باشد . الان هفتمین سال است که مجمع عمومی به دلایل من درآوردی تشکیل نشده است و یکی از آزادگان عزیز که چندی پیش از علت شفاف نبودن محاسبات شرکت با آقای اجاقی سخن گفته بود و کار به جروبحث کشید و بدون نتیجه خاتمه پیدا کرد صمن این که سهام این شرکت در آن زمان دارای ارزش فراوان بود و همچنین بهترین معادن سنگ های مرمری و ... در تملک این شرکت بوده ولی متاسفانه تاکنون پاسخگو نبوده اند . اگر اطلاعات بیشتری لازم است بفرمایید تا پاسخ دهم . ضمنا تلفن شرکت و ... موجود می باشد .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - پیگیری رسانه ای آزادگان قزوینی اردوگاه یازده در باره ماده 190
انعکاس مشکلات آزادگان در روزنامه کیهان
قزوین-آزاده مصطفی کردی اطلاع داد که با تلاش ایشان و دوستانش کیهان امروز 90/7/11 نظرات این دوستان در باره ماده 190 را به شرح زیر انعکاس داده است.

 

کیهان و خوانندگان/¤ لایحه اصلاح ماده 190 با موضوع برقراری مستمری آزادگان بسیجی در ردیف آزادگان نیروهای مسلح برای ارائه نظر به کارگروه متشکل از وزارت دفاع، بنیاد شهید و ستاد فرماندهی کل قوا ارجاع داده شده است. درخواست ما این است که این اصلاحیه خواسته شده را برای مشمول گذشت زمان ،طولانی نکنند بلکه هرچه سریع تر مورد رسیدگی قرار گیرد و نتیجه کار اعلام گردد.

 

 


,,,,
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - برگزاری مسابقات متنوع در سومین همایش آزادگان اردوگاه 11,
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - خانه سالمندان بهبهان، آخرین منزل قبل از مرگ این آزاده!

به گزارش واحد اطلاع رسانی پیام آزادگان ،حاج عباس روزخوش سوم آبان ماه ۱۳۰۷ در شهرستان بهبهان به دنیا آمد. خدمتکار مدرسه بود. و از لحظه ای که نسیم معطر و روح انگیز انقلاب اسلامی در این مرز و بوم وزیدن گرفت، به عشق خورشید جماران لحظه ای آرام و قرار نداشت.

با شروع جنگ تحمیلی به ندای حسین زمان لبیک گفت و لباس رزم بر تن کرد و به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. بارها و بارها به میادین نبرد اعزام شد و چندین بار نیز مجروح گشت؛ اما این جراحات نتوانست مانع از حضور او در جبهه های حق علیه باطل شود.

همواره علم حضرت ابوالفضل(ع) را در دست داشت و به این دلیل در بین بچه ها علمدار لقب گرفت.حاج عباس در جبهه ها سقایی هم می کرد، مشکی بر دوش داشت و در هنگام درگیری با آن به بچه ها آب می رساند و اینگونه یاد علمدار کربلا را در ذهن ها زنده نگه می داشت.

در اسفندماه ۱۳۶۲ با آغاز عملیات خیبر در هورالهویزه او نیز در این عملیات شرکت کرد و ۹ اسفند ۶۲ در روستای البیضه عراق به اسارت نیروهای عراقی درآمد.حاج عباس در ۶ بهمن ۱۳۶۷ بهمراه ۲۵۰ نفر از اسرای مجروح آزاد شد و به کشور ایران اسلامی بازگشت.

پس از آزادی نیز چندین بار همراه با کاروان آزادگان، رهپویان حرم تا حرم با پای پیاده از حرم حضرت امام خمینی(ره) عازم حرم مطهر امام رضا(ع) شد و در آن کاروان، «علمدار کاروان» لقب گرفت.

در همان ایام بود که به عنوان یک بسیجی جانباز در مانور ۵۰ هزار نفری عاشورا شرکت کرد و در آنجا او را «پیر علمدار جانباز» نامیدند.حاج عباس روزخوش به عشق علمدار کربلا تا آخرین لحظه حیات، از خط ولایت و امامت جدا نشد و به عنوان یک مقلد صادق در خدمت مکتب و رهبر خود ماند و مانند کوفیان بی دین، علی زمان را تنها نگذاشت.

سرانجام علمدار جبهه ها، این حماسه آفرین و یادگار ۸ سال دفاع مقدس جانباز و آزاده سرافراز حاج عباس روزخوش در صبح روز ۱۸ فروردین ۹۴ در سن ۸۷ سالگی در خانه سالمندان بهبهان غریبانه جان داد و به کاروان امام و شهیدان پیوست.

مراسم تشییع روز پنج شنبه ۲۰ فروردین ۹۴ ساعت ۹ صبح از میدان شهید شمایلی(هلال احمر) بسمت بهشت رضوان شهرستان بهبهان برگزار می گردد. 

 

 

 

vvrYw

حاج عباس روزخوش در لحظه ی اسارت

 

 

img_0001.jpg

نفر وسط حاج عباس روز خوش در سال 64 موصل دو

2014-12-31 15.15.48.jpg

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - بفروشیم یا نفروشیم؟

اما این معامله چقدر به سود و ضرر شماست با کارشناس بورس اقای جمشید وطنخواه صحبت می کنیم تا نظر ایبشان را جویا شویم ولی بدون شک داشتن سهام شرکت معتبری مثل شرکت خودکفایی یک پشتوانه خوب برای خانواده آزاده محسوب می شود ولی حضور قوی در بورس و سود بردن از ان نیازمند یک حضور فعال در این بازاز است ایا ممکن است بدون اینکه حضور روزانه در سایت بورس داشته باشیم صرفا با نفروختن سهام خود سود کنیم این بحثی است که با جمشید وطنخواه دنبال خواهیم کرد منتظر باشید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - زیبا ترین پسر ایران
با اینکه همیشه چنین سوژه هایی جذابیت های خواص خود را دارد ولی اینبار یک فرق اساسی در ماجرا وجود دارد!
عکس مقابل مربوط به زیبا ترین پسر ایرانی در سال ۱۳۳۸ است که در ان زمان سر از صفحه اول تمامی مجلات ایران در اورد اما او فردی اشرافی از خانواده ای سلطنتی نبود !
وی  شهید «سید مجتبی هاشمی» است.  فرمانده گروه چریکی فداییان اسلام، فردی که با فرماندهی خود با گرفتن ابتکار عمل از ارتش عراق مانع ازتصرف کامل شهر ابادان شد.
فردی که در کنار شغل ازاد خود به ورزش های کشتی و باستانی نیز میپرداخت و در سال های قبل از انقلاب از فعالان مبارزه علیه حکومت سلطنتی ایران بود و چند بار به دست مآموران ساواک دست گیر شده بود همچنین در سال های بعد از انقلاب در زمان جنگ از نخستین افرادی بود که سر از جبهه های جنوب در اورد!

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - نکته های حقوقی مصاحبه تلویزیونی جناب آقای زریبافان
.اسماعیل یکتاییجانباز 70 درصد ،آزاده و وکیل دادگستری
بسمه تعالی

چند نکته قابل توجه از منظر حقوقی در خصوص مصاحبه تلویزیونی جناب آقای زریبافان معاون رییس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران،

جای تعجب است که جناب زریبافان بدون مشاوره از مشاوران زبده حقوقی خود در این مصاحبه از وکالت نامه 50 ساله!!بنیاد از آزادگان اطلاعی نداشت.وکالت نامه ای که باید میدانستند با فوت وکیل یا موکل و یا حجر وکیل یا موکل باطل خواهد بود.

*وکالت نامه ای که موکلین آن بعضا به دلیل جانبازی اعصاب و روان و دلایل قانونی دیگر نمی توانند به کسی وکالت دهند و در ادامه نیز با تصحیح وکالت نامه مذکور در اجرای ماده 13 آزادگان عنوان مدت 50 ساله را حذف کردند و کار بدتر از قبل شد!! یعنی زمان وکالت نامحدود است!! با کدام روش و شیوه خدا میداند!!
جناب زریبافان ازکدام منظر به خود حق میدهند که شرکتهایی را بنام آزادگان و ایثارگران خریداری کنند در حالیکه هنوز وکالتی از ما نداشتند؟؟  که سهام آن را بنام ما آزادگان بزنند در حالیکه آزادگان پس از 23 سال از آزادی چه خیری از شرکتهای احرار و مینو.... دیدند که این بار قرعه بنام شرکت دماوند و زاگرس برایشان زده شود؟!

و اما.... جناب زریبافان گویا اینکه بیشتر مدافع آزادگان و ایثارگران باشند مدافع حقوق بانک دی بودند!! راستی اگر 65 درصد سهام بانک دی متعلق به ایثارگران است الباق 35 درصد متعلق به چه کسی است؟

جناب زریبافان متأسفانه در زمان مصاحبه مجری برنامه به شما اجازه نداد تا مبلغ و مدافع بانک دی باشید! با نگاهی به این مصاحبه یقین کردیم که سهام دار بانک دی چه کسانی هستند که حاضرند به هر طریق ممکن حتی یک ماه تعلل در پرداخت هم شده پول آزادگان در بانک دی ذخیره  گردد. البته با بهانه های مختلف در اجرای ماده 13 در قبول کردن برگه های سهام و تعلل در پرداخت سعی دارند مطالبات بانک دی بماند و این در واقع به سود صاحبان بانک دی هست. جناب رییس عزیز بانک دی ارزانی تان!!!!!

و اما امروز خبر رسید که کارت های بانک دی بنام آزادگان با قابلیت پرداخت 33 درصد از مطالبات ماده13 آماده توزیع در بنیاد است در حالیکه نیاز به توزیع مجدد کارت نبود و در همان کارت قبلی مطالبات قابل واریزبود.این دستپاچگی و اشتباه را باید بنام که نوشت؟ و این یک بام دو هوا را؟
البته در زمان تحویل کارت دی آزادگان را مجبوربه امضا دادن فرمهای سهام می کنید!! پس هدف از اینکه کارت مجدد صادر کردید این بود که امضا به هر طریق ممکن گرفته شود و گرنه می شد در همان حساب قبلی پول را واریزکنید!
اگر در پرداخت ماده 13 مشکلی نیست چرا برگه های سهام و وکالتنامه؟ پس می خواهید مبالغ در بانک دی بماند تا صاحبان بانک سود ببرند.آقای زریبافان شما متولی بانک دی هستید یا آزادگان، اگر متولی حرمت اهل خود را نگه ندارد پس واویلا!!!

و آخر کلام با همرزمان عزیزم که این حدیث نیز بماند در کلاسور رنج کشیده سالهای سخت اسارت و بدانیم که وحدت و همدلی بهترین هدیه دوران اسارت است که برایمان به یادگار مانده! نظام جمهوری اسلامی مرهون فداکاری امام راحل و شهیدانمان و صبر ما در دوران اسارت است باید پشتیبان ولایت و حافظ نظام مان باشیم و اجازه ندهیم براحتی حقمان ضایع شود. یاعلی مدد/ خدایاچنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار.

 آزاده و جانباز 70 درصد اسماعیل یکتایی لنگرودی وکیل پایه یک دادگستری
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - آزادگان شهرستان گچساران به جمع معترضیین سهام پیوستند

با سلام ما آزادگان شهرستان گچساران که تعدادمان100نفر می باشد به غیره دو نفر که اول صبح روز یک شنبه رفته بودند بنیاد بقیه بچه ها با اطلاع رسانی خوب ودقیق از امضا وتحویل گرفتن فرم خود داری کردندوگفتند ما سهام نمی خواهیم فقط پول نقد


,
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - درخشش جانباز و آزاده شیرازی در مسابقات دارت کشور
سایت بنیاد شهید:
بر اساس این گزارش این دوره از مسابقات که با استقبال خوب دارت اندازان کشور همراه بود روز جمعه 24 آذرماه 1391 به مدت یک روز از ساعت 8 صبح آغاز شد و در پایان همان روز با معرفی افراد برتر به کار خود پایان داد.
در پایان این دوره از مسابقات مجید رضوانی از استان البرز به مقام اول دست پیدا کرد و این ورزشکار با این نتیجه توانست با کسب 72 امتیاز در مجموعه سه دوره در صدر جدول رنکینگ نیز قرار بگیرد.گفتنی است احمد رضا مداح از استان فارس مقام دوم و مجید زنگنه از تهران و محمد مهدی دهقان از استان خراسان رضوی مشترکا به مقام سوم این دوره از مسابقات دست پیدا کردند."احمد رضا مداح" جانباز و آزاده ی دفاع مقدس، مقام دوم مسابقات دارت شاهد و ایثارگر کشور را از آن خود کرد.

به گزارش بشرا، مرحلهیسوم از دومین دوره مسابقات لیگ زیر گروه آقایان در سال 92-1391 با حضور 45 دارت انداز از سراسر کشور در سالن شهید کشوری تهران برگزار و نتایج آن مشخص شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - توضیح مهم وبلاگ شاخه انار
نگران نباشید خبر"تا بهمن ماه"موثق است

پیرو جلسه جمعی از آزادگان عزیز با ریاست محترم جمهور که خبر آن ساعاتی بر روی خروجی این وبلاگ قرار داشت و بعدا بنا به مصالحی آن را از روی خروجی وبلاگمان برداشتیم ، به اطلاع دوستان عزیزان آزاده می رسانمبنا به بررسی های محرمعلی دیبانژاد، خوشبختانه خبرهای خوشی را که شنیده اید صحیح ومورد تایید منابع موثق ایشانمی باشد .

البته بنده بنا به دلیل وسواسی که در پخش اینگونه اخبار دارم نمی خواستم این خبرها را فعلا منتشر کنم و قصد داشتم تا وقتی که کار به مراحل نهایی نزدیک نشده خبری در این خصوص اعلان نکنم لکن با توجه به برخی سوء تفاهمات پیش آمده برای برخی از عزیزان پیشکسوت و بلحاظ اهمیت موضوع و تاثیر گذاری منفی بعضی از نتیجه گیریهای دوست بزرگوارم بر روحیه رنجور آزادگان عزیز بر آن شدم تا ابتدا اصل خبر و سپس اشکال به وجود آمد در استنتاجات آن عزیز را به رشته تحریر درآورم :
پیرو قول های ریاست محترم جمهوردر خصوص پرداخت مابقی مطالبات عزیزان آزاده ، بودجه 33 درصد دیگرمعوقات ماده 13پس از تامین اعتبار لازم توسط وزیر محترم اقتصاد و داراییابلاغ و مقرر شده حداکثر تا بهمن ماه سالجاری این ارقام توسط بانک دی به حساب آزادگان واریز و 33 درصد سوم نیز حداکثر تا پایان سال با تحویل سهام با ارزش و سریع الوصول به عزیزان آزاده پرداخت شود.

لازم به ذکر است که این پیشرفت و موفقیت نسبی حاصل تلاش بیدریغ جمع معدودی از عزیزان آزاده تلاشگر اعم از نماینده و مسئول وعلاقه مندان به خدمت بی ریاء برای آزادگان بود و پر واضح است که اینگونه مسائل از طریق ارتباطات صمیمی و دوستانه پیگیری و خبر رسانی می گردد و اگر ما بخواهیم بصورت رسمی و دیپلماتیک وارد این جریانات بشویم مسلماً نه تنها کاری را به پیش نخواهیم برد بلکه به کوچکترین خبری هم دست پیدا نخواهیم کرد ، آنهم در این شرایط بغرنج مالی دولت که عموماً این روزها کارهای مالی و اعتباری را با کمی پنهان کاری و احتیاط انجام می دهند  . نمونه اش همان خبر برگزاری جلسه صدرالاشاره و قولهای ریاست محترم جمهور به آن جمع بود که بلافاصله از ما خواسته شد تا سریعا قولها وفرمایشات رئیس محترم جمهمور  را از روی خروجی برداریم . پس نتیجه می گیریم که در این شرایط نباید به دنبال دسیابی به تصاویر مکاتبات و نامه های ردو بدل شده میان مقامات اجرایی باشیم.

همینقدر که عزیز آزاده مورد وثوقی می آید و با قاطعیت و اتقان خبر می دهد که من فلان مکاتبه و یا نامه وزیر اقتصاد را مشاهده و مطالعه نمودمباید برای ما کافی باشد خصوصاً که این خبر بکرات و با تواتر به دست ما رسیده باشد ضمن اینکه نباید انتظار داشت که آن آزادگان بزرگوار شاغل در وزارت اقتصاد با به خطر انداختن موقعیت خود نسخه ای یا تصویری از یک نامه ویژه و حساس را قبل از رسیدن بدست مخاطبش به ما برسانند. چرا که نه امکان این کار برای آنان وجود دارد و نه ما صلاح می دانیم که موقعیت آن عزیزان به خطر بیافتد و لذا با اعتماد به آنان و تواتر اخبار  به اعتبار و وثوق آن پی می بریم .

در ثانی عزیزانی که محبت می کنند و این گونه اخبار را از درون سازمانهایشان به سمع آزادگان سرافراز می رسانند تنها با تعاد معدود و انگشت شماری از آزادگان پیگیر ماده 13 رابطه صمیمی و مورد اعتماد دارند و نه با همه آزادگان !!!. به طوریکه امروز اگر من کاظمی بخواهم تلفن را برداشته و به همان افراد زنگ بزنم و از آنها اطلاعات مربوطه را جویا شوم شاید  آنها هرگز به دلیل نگرانیهای بجا و منطقی شان نتوانند با من راحت سخن بگویند و حتی امکان دارد اگر اصرار به ارائه مستندات مثبته را از سوی من ببینند ، کل ماجرا را منکر بشوند یا شاید بگویند من هم از کسی شنیده ام و خودم چیزی ندیده ام زیرا در این بحبوحه حق هم دارند برای اینکه ماجرای ماده 13 بنا به دلایل و اتفاقات گذشته کمی حساس و امنیتی شده است .

پس اگر من نوعی روزی به یک دو تا از این برادران زنگ زدم و جواب درستی را نشنیدم دلیل بر سقم خبر نیست بلکه هر کسی با دوستان مورد اطمینان خودش راحت تر حرف می زند تا کس دیگر.
 امروز پس از درج استنتاج خبری دوست عزیز و بزگوارم جناب آقای مازندرانی در وبلاگ وزین تکریت 11 که شکر خدا مجدداً شروع به فعالیت نموده است کمی متحیر شده و فوراً ماجرای این تکذیبیه را از دوست عزیزم جناب آقای دیبانژاد جویا شدم که دیدم ایشان هم مثل بنده متحیر شده اند و با گمان اینکه شاید ماجرا تغییر کرده باشد با شخصمهندس زریبافانتماس گرفته و مسئله را جویا شده اند کهایشان همموکداًخبر پرداخت نقدی 33 درصد رادر زمان نزدیکتایید نموده اند. همچنین آقای دیبانژاد در یک تماسی دیگر با برادرکریمی  تایید یه وصحت  ماجرا را دریافت کرده است .
از طرفی در تازه ترین خبرهای برادرعبدی از زبان برادر سلطانی به نقل ازآقای رحیمی ، (رابط بانک دی و بنیاد امور ایثارگران) حاکی از پرداخت بسیار نزدیک تر معوقات ماده 13 آزادگان می باشد .
در پایان محرمعلی دیبانژاد با تکیه بر منابع موثق وزارت دارایی گفت : جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد و ماجرا کمافی السابق به روند اداری خود ادامه میدهد و انشالله به زودی شاهد پرداخت 33 درصد دیگر از معوقه ماده 13 به آزادگان کشورمان خواهیم بود. والسلام . 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰
وبلاگ رسمی آزادگان یازده تکریت - تجمع بی حاصل
امروز 20 شهریور 1390جمعی از آزادگان در نزدیگی میدان پاستور و دفتر ریاست جمهوری تجمع کردند یکی از تجمع کنندگان گفت : 

از حدود 9 صبح امروز حدود 200 آزاده در اعتراض به اجرایی نشدن ماده 13 قانون حمایت از آزادگان اینجا جمع شدند او گفت ما بدنبال جواب قانع کننده ای از طرف ریاست جمهوری در این ارتباط هستیم.

این آزاده گفت :پیش بینی می شد تعداد 5000 هزار نفر اینجا جمع شوند و اعتراض خود را نسبت به عدم اجرای ماده 13 اعلام کنند ولی با پیامک ها و فعالیتهای سایت موسسه پیام آزادگان و پیام حجت الاسلام باطنی آزادگان از این تجمع استقبال نکردند.

او ادامه داد:ما فقط برای احقاق حقمان اینجا جمع شدیم و دنبال مسائل دیگری نیستیم ولی نمی دانیم چرا دوستان به ما انگ می زنند و ما را ضد انقلاب و عوامل فتنه و غیره معرفی میکنند.

گفتنی است تجمع کنندگان در این تجمع پلاکارهایی با خود داشتند که روی بعضی از انها نوشته بود:

-ما دنبال حق و حقوق خودمان هستیم.
-چه کسی حق آزادگان بسیجی را می خورد؟
-عدم اجرای قانون تا کی؟
-چرا سپاه بدون حقوق هر دو زیر پرچم سه رنگ ایران هستیم
-چقدر جلسه می گیرید کی عمل می کنید؟
-آیا 22 سال برای رفع ابهام کافی نیست؟
-چرا ماده 190 سپاه اجرا نمی شود.
-تا زنده ایم رزمنده ایم

طبق همین گزارش این آزاده ادامه داد:

ساعتی بعد از تجمع ما آقای قرقی مسئول دفتر ارتباطات رئیس جمهور بین ما امد و وعده های رئیس جمهور در باره اجرایی شدن تدریجی ماده 13 را تکرار کرد.
همچنین آقای عبدالله کریمی مشاور آقای زریبافان رئیس سازمان بیناد شهید و ایثارگران هم به میان دوستان امد و وعده داد طی 3 تا 4 سال آینده ماده 13 اجرایی خواهد شد که با اعتراض دوستان آزاده روبرو شد ولی در عین حال از انجا که آقای کریمی خود آزاده بود خیلی مشکلی پیش نیامد.
در ادامه آزادگان حاضر در هنگام ظهر نماز جماعت را به امامت آقای عبدالله کریمی خواندند و کم کم متفرق شدند.این تجمع در حالی به پایان رسید که نتیجه ای در بر نداشت و صرفا وعده های دولت مبنی بر اجرایی شدن تدریجی ماده 13 توسط مسئول دفتر ارتباطات رئیس جمهور دوباره تکرار شد.
-
خبر تکمیلی:

امارضا علیرحیمیکه در هنگام ظهر امروز در این محل حضور داشت گفت:من آنجا بودم و الان از آنجا میایم تعداد این دوستان بسختی به 60 نفر میرسید و کم کم هم متفرق شدند بنحویکه در هنگام نماز  هم حدودا 20 نفر بودند خوشبختانه هیچ حادثه ای هم پیش نیامد و تعداد اندک باقیمانده نیز در حال متفرق شدند هستند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ مهر ۹۳ ، ۲۰:۳۰